Roder HTS Structures

Informacje o RÖDER HTS HÖCKER GmbH

Wysoka jakość produktów marki, której możesz zaufać

RODER HTS HOCKER GmbH jest nagradzaną  firmą, specjalizującą  się w  projektowaniu, produkcji i dostarczaniu tymczasowych i półstałych  systemów  hal namiotowych . Zapatrujemy zarówno sektor prywatny, jak i  publiczny, w tym branżę hotelarską oraz wszelkie eventy, sektor wojskowy, organizacje pomocowe, sektor detaliczny oraz  szeroko pojęty przemysł.

Nazwisko rodowe Röder może poszczycić się ponad 50-letnią tradycją, związaną z branżą namiotową. W 2001 roku czołowy ekspert w branży, Heinz Röder założył nową spółkę., Wykorzystał on prawie pół wieku doświadczenia i wiedzę zdobytą przez lata jako właściciel firmy Röder AG, będąc jednocześnie innowatorem w tej branży. Firma Röder AG, założona w 1959 roku, została sprzedana w roku 1994 po tym, jak Heinz Röder zrzekł się swoich udziałów.

Spółka odnotowała gwałtowny wzrost od początku swojego istnienia, a dziś uważana jest za wiodącą siłę o zasięgu globalnym na krajowym, specjalistycznym rynku. Firma produkuje szeroką gamę samonośnych, modułowych konstrukcji namiotowych, które są dostępne w rozpiętościach w świetle w zakresie od 3.00m – 60.00m.

Kluczowymi siłami napędowymi spółki są innowacyjność i technologia oraz znaczne inwestycje w procesy produkcyjne, odgrywające istotną rolę w stałym rozwoju firmy. Spółka nieustannie inwestuje w rozwój swojego, 64,000m² zakładu produkcyjnego, znajdującego się w regionie Kefenrod w Niemczech. Zaplecze to pozwala firmie samodzielnie produkować szeroką gamę wysokiej jakości produktów. Dzięki temu mamy pewność, że wszyscy klienci mają zagwarantowany optymalny poziom obsługi, w tym krótkie czasy realizacji produkcji, kontrolę jakości, konkurencyjne cen i produkty, które zostały zaprojektowane i wykonane zgodnie z najwyższymi standardami w zakresie jakości.

Obecnie firma zatrudnia bezpośrednio ponad 130 osób, przy czym większość z nich pracuje u nas od wczesnych lat. Wszyscy pracownicy są wysoko wykwalifikowani i przeszkoleni w obszarze w którym działają, a także są oni regularnie zachęcani do zdobywania nowych umiejętności i rozwoju zawodowego w ramach organizacji. Spółka może poszczycić się niskim wskaźnikiem rotacji personelu i pozytywnym etosem pracy.

Mamy nadzieję, że nawiążemy z Państwem współpracę i będziemy mieli możliwość dostarczenia produktów, które zachwycą Was swoją jakością, trwałością oraz innowacyjną konstrukcją.

Scroll Up