Roder HTS Structures

Dlaczego RÖDER HTS HÖCKER

RÖDER HTS HÖCKER GmbH prowadzi ciągłą politykę poprawy wszystkich swoich działań. Regularna ocena poziomu usług, trendów rynkowych, ceny i podejmowanych działań pozwala RÖDER HTS HÖCKER GmbH dostarczać optymalną obsługę i produkty klientom z globalnej bazy.

Kluczowe mocne strony RÖDER HTS HÖCKER GmbH:

  • Znany, wiodący niemiecki producent systemów markiz namiotowych i konstrukcji przemysłowych.
  • Szeroki zakres ponad 600 różnych tymczasowych systemów konstrukcyjnych dla wielu zastosowań.
  • Wysokiej klasy zakład produkcyjny, będący w stanie produkować do 60,000m² nowych konstrukcji tygodniowo.
  • Elementy są obrabiane za pomocą CNC i wykańczane ręcznie, co zapewnia spójne wykończenie o wysokiej jakości.
  • Dedykowany zespół techniczny projektantów CAD / CAM i inżynierów stabilności dla niestandardowych projektów.
  • Standardy europejskie gwarantujące wysoką jakość, profesjonalne zaprojektowane i w pełni certyfikowane konstrukcje.
  • Własna, techniczna siła sprzedaży, strategicznie usytuowana na całym świecie zapewnia lokalną wiedzę i wsparcie dla klientów.
  • Krótki czas realizacji produkcji uzyskiwany zawsze, niezależnie od wielkości zlecenia.
  • Marka rozpoznawana na całym świecie, której można zaufać, zapewniająca klientom pełen spokój.
  • Konkurencyjna polityka cenowa we wszystkich liniach produktowych – zapewniająca zadowolenia klienta.

Produkty – Mamy ponad 600 standardowych wzorów tymczasowych konstrukcji do wyboru, większość z nich jest dostarczanych w ciągu 15 dni roboczych od daty potwierdzonego zamówienia. Nasz doświadczony personel pomoże wybrać Ci z naszej szerokiej oferty najbardziej odpowiedni produkt dostosowany do Twoich potrzeb. Zawsze bierzemy pod uwagę Twój budżet, zapewniając najbardziej odpowiedni produktu dobrany do konkretnego zastosowania, w możliwie najlepszej cenie aktualnie dostępnej na rynku.

Obsługa – Kontaktując się z nami będziesz mieć możliwość bezpośredniej rozmowy z jednym z naszych światowej skali 40 technicznych ekspertów handlowych, którzy dzięki zrozumieniu Twoich konkretnych potrzeb, zapewnią Ci tymczasową konstrukcję, spełniającą Twoje wymagania.

Nasze zaangażowanie – Skupiamy się na dostarczaniu najwyższej klasy produktów i usług gwarantujących pełną satysfakcję klienta. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji, aby odpowiedzieć zarówno na ogólne, jak i techniczne pytania dotyczące produktu – Naszym celem jest dostarczenie odpowiedzi w ciągu 24 godzin od złożenia zapytania.

Gwarancja jakości – Wszystkie nasze produkty posiadają pełną gwarancję, popartą najwyższym poziomem obsługi, zapewniając naszym klientom pełen spokój zarówno w odniesieniu do produktów, jak i jakości wykonania. Pomaga nam w tym nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i dostarczaniu tymczasowych konstrukcji.

Wykonaj następny krok i skontaktuj się dziś z.

 

Scroll Up