Roder HTS Structures

Projektowanie i produkcja

Nasze zaangażowanie w jakość odzwierciedlone jest w produktach, które projektujemy i wykonujemy. Wszystkie produkty RÖDER HTS HÖCKER przechodzą rygorystyczną analizę konstrukcyjną, co daje całkowitą pewność, że nasze produkty zapewniają wyjątkową wydajność przez cały cykl ich życia.

Produkty RÖDER HTS HÖCKER są projektowane, konstruowane i produkowane w naszym zakładzie produkcyjnym, znajdującym się w Kefenrod w Niemczech, certyfikowanym zgodnie z ISO 9001: 2000. Innowacyjność i technologia są kluczowymi aspektami w filozofii firmy, wraz ze znacznymi inwestycjami w proces produkcyjny, będący kluczowym elementem zapewniającym nasz trwały sukces. Ta polityka ciągłego inwestowania zapewnia, że firma osiąga niezmiennie wysoki poziom w zakresie jakości produktów, wydajności i produktywności.

Główne atuty projektowania i produkcji:

  • Spółka prowadzi działalniść na terenie 64.000 m² zakładu produkcyjnego, zaprojektowanego i wykonanego specjalnie dla utrzymania wysokiej wielkości produkcji naszych różnorodnych systemów konstrukcji tymczasowych i wyrobów uzupełniających.
  • Zakład ten ma możliwości i zdolności do pracy 24 godziny na dobę, umożliwiając zwiększenie mocy produkcyjnej do 60.000m² gotowego produktu tymczasowej konstrukcji tygodniowo, gwarantując tym samym stałe terminy dostawy w ciągu roku.
  • Obszerny dział projektowania technicznego i analizy strukturalnej jest w pełni wyposażony w najnowsze oprogramowanie, takie jak AutoCAD i StruCad. Silne zaangażowanie w inwestowanie w nowe technologie, umożliwia zarówno projektowanie nowych produktów oraz wykonywanie na zamówienie projektów posiadających najwyższą jakość i wartość, która odpowiada wymaganiom.
  • Usprawniony zakład posiada sześć, specjalnie zbudowanych hal produkcyjnych, każda w pełni wyposażona w systemy dźwigów napowietrznych, które umożliwiają sprawny przepływ produktu przez cały proces produkcji, od surowca aż do gotowego wyrobu.
  • Wszystkie podstawowe elementy ramy (wsporniki, belki, płatwie i ramy dwuspadowe) wytwarzane są na jednej z pięciu, szybkich 5-osiowych zrobotyzowanych obrabiarek CNC (urządzenie sterowane numerycznie). Te zaawansowane metody produkcyjne oferują równy stopień precyzji dokładności produkcyjnych, w wyniku czego otrzymujemy doskonale zaprojektowany wyrób końcowy.
  • Wszystkie elementy ramy podlegają rygorystycznym procedurom kontroli końcowej oraz kontroli jakości. Po kontroli końcowej, produkty są pakowane, wiązane i przygotowywane do wysyłki do klienta.

Cały proces, odbywający się w fabryce jest w pełni obsługiwany przez niezawodny system infrastruktury, który umożliwia nam produkowanie naszych systemów namiotowych i akcesoriów zarówno efektywnie, jak i wydajnie.

Scroll Up