Roder HTS Structures

Konstrukcje projektowane na zamówienie klienta

RÖDER HTS HÖCKER zapewnia pełne spektrum usług projektowych w zakresie niestandardowych konstrukcji, dla klientów którzy wymagają projektu o specyficznej strukturze. Począwszy od wstępnych koncepcji, aż do rysunków roboczych, produkcji, transportu oraz, jeśli to konieczne, kompletnej instalacji, specjalny dział projektowania RÖDER HTS HÖCKER zrobi wszystko, aby niestandardowe pomysły przełożyć w rzeczywistość.

Nasz doświadczony zespół inżynierów i techników jest w stanie czerpać z nieocenionego bogactwa wiedzy ekspertów, zdobytej przez lata poprzez projektowanie konstrukcji, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta. Doświadczenie to, wraz z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii modelowania 3D CAD i automatyzacji precyzyjnych procesów produkcyjnych dzięki CNC, pozwoliło RÖDER HTS HÖCKER stać się wiodącą siłą w tej specjalistycznej dziedzinie. Wierzymy że wysiłek, jaki cały zespół wkłada w niestandardowy proces projektowania, pozwoli na utrzymanie bliskich relacji z naszymi klientami, pozwalając nam zrozumieć wszystkie aspekty potrzeb projektowych, łącznie z ograniczeniami, pragnieniami i pożądanym stylem. Współpracowaliśmy z wieloma klientami prywatnymi, korporacyjnymi i rządowymi na skalę światową, w zakresie tworzenia i dostarczania jednych z najbardziej innowacyjnych demontowalnych struktur.

Przy projektowaniu konstrukcji niestandardowych, naszym głównym celem jest wykorzystanie maksymalnej ilości składników, które są wykorzystywane w naszym wcześniej istniejącym systemie standardowych konstrukcji. Jest to korzystne zarówno dla klientów, jak i dostawców, gdyż pozwala projektowi, znacznie wcześniej przejść do etapu produkcyjnego, niż gdyby podzespoły produkowane były indywidualnie. Ponadto, dzięki wykorzystaniu elementów seryjnych w projektowaniu, całkowite koszty projektu mogą być ograniczone do minimum umożliwiającego niestandardowe zaprojektowanie struktur, co daje o wiele bardziej przystępną cenę.

Niezależnie od wszytskiego, zaangażowanie RÖDER HTS HÖCKER , jako głównego wykonawcy projektu zapewni, że projekt zostanie dostarczony na czas i w ramach ustalonego budżetu. Jako wiodący eksperci w tej specjalistycznej dziedzinie jesteśmy w stanie spełnić dokładne potrzeby klientów, począwszy od standardowego jedno-płaszczyznowego boiska do wielopoziomowego, w pełni izolowanego demontowalnego szpitala lub centrum rozrywki, za pośrednictwem struktur zbudowanych tak, aby wytrzymały ekstremalne obciążenia wiatrem i śniegiem.

Zrób kolejny krok i skontaktuj się z nami już dziś, aby określić swoje wymagania.

 

Scroll Up