Roder HTS Structures

SPRZEDAŻ – Pokrowce zastępcze

Szukasz pokrowca zastępczego, aby wymienić istniejący już , zużyty materiał? Jeśli tak, to nie szukaj dalej. RÖDER HTS HÖCKER dostarcza wymienne materiały eksploatacyjne dla większości popularnych systemów konstrukcji za cenę o wiele niższą niż można się spodziewać!

Osłony premium RÖDER HTS HÖCKER są produkowane przy użyciu najnowszej obrabiarki sterowanej numerycznie, spawane w wysokiej częstotliwości, uszczelniane na ciepło i wykańczane z użyciem nowoczesnego sprzętu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie metod produkcji, zapewniamy naszym wstępnie zaprojektowanym pokrowcom, że są produkowane i wykańczane z minimalną plus / minus tolerancją, zapewniającą za każdym razem doskonałe dopasowanie i wykończenie.

Nasze wysokiej jakości osłony produkowane są przy użyciu tylko najnowszych, zaawansowanych oraz najwyższej jakości, grzybobójczych tkanin powlekanych PVC o białym połysku. Dobór i zastosowanie materiałów najwyższej jakości gwarantuje najwyższy poziom niezawodności i trwałości tymczasowych konstrukcji. Nasze osłony zapewniają zarówno optymalną wydajność, jak i długi cykl życia, którego spodziewałbyś się w projektach zaawansowanych inżynieryjnie.

Wszystkie tkaniny powlekane PVC, stosowane w naszych pokryciach są pozyskiwane w ramach Wspólnoty Europejskiej zapewniając, że wybrane tkaniny są w pełni trudnopalne oraz zgodne z normami branżowymi DIN 4102, B1, M2 (tkaniny zgodne są również z najbardziej uznanymi międzynarodowymi standardami które udowadniają trudnopalność produktu).

Zrób kolejny krok i skontaktuj się z nami już dziś, aby określić swoje wymagania.

 

Scroll Up