Roder HTS Structures

Struktury specjalnie zaprojektowane indywidualnie

Od powstania koncepcji do jej realizacji, specjalny dział projektów RÖDER HTS HÖCKER może realizować struktury według indywidualnych projektów klienta dla większości typów aplikacji.

Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wykorzystaniem technologii są kluczem do sukcesu w tej dziedzinie. Nasi projektanci i inżynierowie wykorzystując ponad pół wieku doświadczeń w produkcji nietypowych struktur korzystając jednocześnie z najnowocześniejszych technologii CAD i CNC, umożliwiając RÖDER HTS HÖCKER przekształcać większość pomysłów w rzeczywistość.

Konstrukcje są projektowane i dostarczane według poszczególnych wymagań klientów. Na przykład szczególna specyfikacja, może wymagać, aby struktura umożliwiała dodatkowe obciążenie śniegowe oraz wiatrowe. W większości przypadków możemy spełnić wymagania klienta począwszy od standardowej konstrukcji do wielopoziomowego, w pełni izolowanego centrum hotelarskiego.

Nasza udokumentowana historia w dostarczaniu indywidualnie zaprojektowanych struktur jest wzmocniona poprzez możliwość dostarczania sprawdzonych instalacji i środków zarządzania projektami. Zasób ten jest głównym atutem RÖDER HTS HÖCKER i jest on zawsze dostępny dla naszej globalnej bazy klientów. Począwszy od udostępnienia jednego instalatora, aż do całkowitego zarządzania projektem, działamy w charakterze głównego wykonawcy, proponując dostawę i montaż kompletnych usług na całym świecie.

Zrób kolejny krok i skontaktuj się z nami już dziś, aby określić swoje wymagania.

Scroll Up