Roder HTS Structures

SALES – Tent Systems / SPRZEDAŻ – Systemy Namiotowe

Systemy namiotowe RÖDER HTS HÖCKER GmbH są dostępne w sprzedaży bezpośrednio u naszych specjalistów ds. sprzedaży na świecie. Gwarantuje to, że wszyscy klienci, którzy robią interesy z RÖDER HTS HÖCKER GmbH otrzymają bezpośrednią obsługę i pomoc techniczną producenta, w połączeniu z konkurencyjnymi cenami wszystkich linii produktowych.

W zakresie asortymentu, jakości, wyglądu i kombinacji opcji projektowych, nasza szeroka gama produktów inżynierii niemieckiej jest prawdopodobnie największa na świecie i obejmuje najbardziej zróżnicowany wachlarz systemów namiotowych, dostępnych u jednego producenta.

Począwszy od najmniejszych systemów konstrukcyjnych typu Pagoda, poprzez Manhatan, namioty w kształcie gwiazdy, aż do systemów sportowych, typu Multi-sport, nie ma praktycznie żadnych ograniczeń w zakresie projektowania, rozmiaru, funkcjonalności i możliwości wyposażenia. Niezależnie od zastosowania, nasza szeroka gama systemów namiotowych jest zaprojektowana tak, aby spełnić konkretne wymagania.

Zrób kolejny krok i skontaktuj się z nami już dziś, aby określić swoje wymagania.

 

Scroll Up