Roder HTS Structures

Wynajem i sprzedaż – Budynki przemysłowe

RÖDER HTS HÖCKER jest niezaprzeczalnym liderem w zakresie projektowania, dostarczania oraz instalowania tymczasowych hale magazynowych oraz budynków tymczasowych do użytku stałego lub tymczasowego.

Konstrukcje te dostępne są zarówno na długoterminowy wynajem oraz zakup na skalę światową. Nasza gama innowacyjnych tymczasowych budynków modułowych dostarcza klientom rozwiązania przestrzenne, nadające się do wielu zastosowań przemysłowych i specjalistycznych. Należą do nich: tymczasowe magazyny, pomieszczenia logistyczne i dystrybucyjne, obudowy z rekultywacją, sale pokazowe, sklepy, salony handlowe, pomieszczenia dla lotnictwa, porty, pomieszczenia wojskowe i rekreacyjne.

Komercyjne i przemysłowe budynki oferują niezrównaną jakość, wszechstronność i stosunek jakości do ceny w porównaniu do tradycyjnych metod budowlanych. Mogą być montowane, przedłużane, rozbierane lub przenoszone w bardzo krótkim czasie, przy minimalnym zakłóceniu działalności, w porównaniu do tradycyjnych metod budowlanych.

Konstrukcje standardowe dostępne są w rozpiętości 5.00m, 7.50m, 10.00m, 12.50m, 15.00m, 17.50, 20.00m, 25.00m, 25.00m i 30.00m przy standardowych wysokościach okapu 3.20, 4.20m, 5, 20m i 6.20m (inne szerokości i wysokości dostępne są na życzenie). Budynki są dostępne zarówno w wersji nie- izolowanej, jak i izolowanej, w połączeniu z szerokim wachlarzem opcjonalnych komponentów pomocniczych.

Zapewniamy doświadczoną ekipę montażową i zespół zarządzający projektem, jeśli jest to wymagane przez naszych klientów, uzupełniając tym samym nasz zakres usług. Począwszy od udostępnienia jednego instalatora, aż do całkowitego zarządzania projektem, nasz doświadczony zespół zarządzający będzie pracował z twoim zespołem podczas wdrażania projektu, aby zapewnić całkowitą satysfakcję i sukces projektu.

Zrób kolejny krok i skontaktuj się z nami już dziś, aby określić swoje wymagania.

Scroll Up